Referencie - Rene Goldschmidt

Rene Goldschmidt Leto 2013

Týždeň pred odchodom do USA som si krásne zodral celý xicht a druhý deň po príchode rozbil mobil na kašu. Leto sa lepšie začať ani nemohlo...

Prvé tri dni som bol na bazéne, kde okrem mňa nebol nikto - vravím si, to bude ale zábava. Všetko sa ale veľmi rýchlo zmenilo. Vystriedal som bazén, xicht sa zahojil a mobil už nebolel. Začal som si naozaj užívať leto.

Práca na bazéne sa mi naozaj začala páčiť, spoznal som kopec nových ľudí a stále sme niekam cestovali. Premier Aquatics mi dokázal, že pokiaľ robím svoju prácu dôsledne, tak sa na nich môžem spoľahnúť.

Na konci leta sme sa s kamošmi (dvaja Slováci, Moldavčan a ukecaný Turek) rozhodli odletieť do ďalekej Kalifornie a spoznať aj inú stránku Ameriky. San Francisco bolo dychberúce, dve noci v Las Vegas nezabudnuteľné (čo sa stane vo Vegas, ostane vo Vegas) a L.A. doplnilo trio.

Po štyroch mesiacoch v USA, ktoré zbehli neskutočne rýchlo, som mohol s čistým svedomím prehlásiť, že toto leto bolo najlepšie v mojom živote. Ďakujem za to hlavne celému tímu Premier Aquatics, pretože bez nich by to zrejme vyzeralo úplne inak.

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Chceš sa podeliť so svojím príbehom s ostatnými? Napíš nám, aké bolo tvoje leto (a všetko s ním spojené) a pomôž tak ostatným študentom, aby vedeli všetky plusy a mínusy leta v USA. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk