Referencie

Rene Goldschmidt Leto 2013

Týždeň pred odchodom do USA som si krásne zodral celý xicht a druhý deň po príchode rozbil mobil na kašu. Leto sa lepšie začať ani nemohlo...

Prvé tri dni som bol na bazéne, kde okrem mňa nebol nikto - vravím si, to bude ale zábava. Všetko sa ale veľmi rýchlo zmenilo. Vystriedal som bazén, xicht sa zahojil a mobil už nebolel. Začal som si naozaj užívať leto.

Práca na bazéne sa mi naozaj začala páčiť, spoznal som kopec nových ľudí a stále sme niekam cestovali. Premier Aquatics mi dokázal, že pokiaľ robím svoju prácu dôsledne, tak sa na nich môžem spoľahnúť.

Na konci leta sme sa s kamošmi (dvaja Slováci, Moldavčan a ukecaný Turek) rozhodli odletieť do ďalekej Kalifornie a spoznať aj inú stránku Ameriky. San Francisco bolo dychberúce, dve noci v Las Vegas nezabudnuteľné (čo sa stane vo Vegas, ostane vo Vegas) a L.A. doplnilo trio.

Po štyroch mesiacoch v USA, ktoré zbehli neskutočne rýchlo, som mohol s čistým svedomím prehlásiť, že toto leto bolo najlepšie v mojom živote. Ďakujem za to hlavne Premier Aquatics a JOBinUSA, pretože bez nich by to zrejme vyzeralo úplne inak.

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Chceš sa podeliť so svojím príbehom s ostatnými? Napíš nám, aké bolo tvoje leto (a všetko s ním spojené) a pomôž tak ostatným študentom, aby vedeli všetky plusy a mínusy leta v USA. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 matus@premieraquatics.sk