Referencie - Barbora Kostrabová

Barbora Kostrabová Leto 2016

USA bolo vždy v mojom travel-wish liste. Program W&T bol prirodzene najlepšou voľbou. Práca plavčíka nikdy nebola mojim dream jobom, ale beriem to ako super skúsenosť, nakoľko som mala šťastie na dobrý bazén a skvelú komunitu ľudí. Samozrejme človek musí počítať nielen so samými pozitívami, a semtam zložiť ružové okuliare. Buďte pripravení miestami na náročnosť tohto jobu (dlhšia pracovná doba, vzdialenejšie pracovisko, vyčerpanosť z počasia/ľudí/stereotypu, nuda v práci a pod.).

Na druhej strane, aj to všetko ,,čo nepôjde po masle“  vám niečo dá, posilní vás ako človeka, a obohatí vás to skúsenosťami, ktoré v budúcnosti určite využijete. Mne osobne to dalo veľa, a okrem iného najmä naplnenie hlavného cieľa, a tým bolo cestovanie. 24 dní boli naplánované do bodky, a vďaka tomu sme stihli precestovať 5 000 km na západnom pobreží, následne Miami, s neskoršou cruise na Bahamy, spolu s 5-dňovým zakončením v New Yorku. Tento doslova sen sa stal skutočnosťou najmä vďaka dvom mojim najbližším, s ktorými sme si užili každú minútu a navzájom sme sa hecovali, keď bolo najhoršie.

Koniec koncov. Sny si treba plniť. A kedy keď nie teraz, keď ste mladí, bez záväzkov, plný energie. Nemáte čo stratiť, môžete len získať. Peniaze investované do zážitkov sú nevyčísliteľnou hodnotou, ktorá vám ostane navždy. Takže nebuďte lenivý, obrňte sa trpezlivosťou na byrokratické papierovačky, ale s vidinou, že to bude jeden z najnezabudneteľších tripov vo vašom živote. 

Držím vám všetkým palce! :-)

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk