Referencie - Adam Slovák

Adam Slovák Leto 2014

Vždy ma fascinovalo spoznávanie nových krajín a kultúr. Bol som v 4. ročníku na vysokej škole a vedel som, že je to jedna z mojich posledných šancí dostať sa do Ameriky. Začal som sa rozhliadať po možnostiach ako sa dostať do Spojených štátov. Po chvíli zisťovania som prišiel nato, že väčšina mojich známych pracovala ako plavčíci. Táto práca sa mi od začiatku páčila, nechcel som byť zavretý celé dni niekde v kuchyni alebo v reštaurácii, páčil sa mi kontakt s ľuďmi a riešenie rôznych situácii, ktoré sa na bazéne vyskytnú.     

Prácu som mal vybratú a nasledoval výber agentúry a spoločnosti, ktorá mi umožní splniť môj sen. Na našom trhu je viacero agentúr, ktoré sprostredkovávajú práve prácu plavčíka. Ja som si vybral Premier Aquatics. Urobil som tak, na základe dobrých referencií a podmienok, ktoré ponúkali. Pri rozhodovaní mi jednoznačne pomohla aj možnosť osobného stretnutia na kurze s predstaviteľmi firmy Premier Aquatics, čiže mojimi budúcimi zamestnávateľmi. Takúto možnosť neponúkal nikto iný. Po absolvovaní kurzu, vybavovaní náležitých papierovačiek, kúpe letenky som už len netrpezlivo čakal na víza a mohlo sa ísť do Ameriky.

Je to jedinečná šanca ako si na 3 - 4 mesiace vyskúšať život v USA, spoznať túto kultúru bližšie ako len z filmov. Za tieto mesiace som stretol veľa úžasných ľudí a zažil neskutočné zážitky, na ktoré nikdy nezabudnem. Tak isto ak sa chcete zdokonaliť v jazyku je to ideálna príležitosť. Nepoznám snáď nikoho kto by si tam angličtinu nezlepšil alebo nezdokonalil!

Ak ste skeptickí s výberom agentúry a máte pochybnosti, môžem povedať len toľko, že všetky podmienky, ktoré nám boli sľúbené boli dodržané, nič nebolo zamlčané. Po podpise zmluvy som dostal na mail job offer, kde som hneď mohol vidieť aké podmienky nám zamestnávateľ ponúka. Som veľmi rád, že som si vybral práve Premier Aquatics. Matúš a Katka sú ochotní a ústretoví ľudia, ktorí sa o nás zaujímali a snažili sa vždy pomôcť ak sa vyskytol nejaký problém.

Samozrejme najlepšou časťou leta je záverečné cestovanie na ktoré sme sa všetci tak tešili. Uvidíte krásy Ameriky, či už ste milovníci miest alebo prírody, každý si príde na svoje. Tá voľnosť cestovania po cudzej krajine je neopísateľný pocit, ktorý pochopíte až keď ho zažijete na vlastnej koži. 

PS: uvedomte si, že po lete v USA sa pravdepodobne nevrátite domov ako milionári, ale vrátite sa nabití zážitkami a skúsenosťami, na ktoré nikdy nezabudnete…

Prajem vám veľa šťastia!

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk