Referencie - Michaela Kupčíková

Michaela Kupčíková Leto 2013

V USA som bola v lete 2013 po prvýkrát a pracovala som pre amerického zamestnávateľa Premier Aquatics.

O tejto práci som uvažovala už dlhšiu dobu, ale nenašla som spoločnosť, ktorá by spĺňala všetky moje kritériá. A keď sa mi naskytla možnosť absolvovať prezentáciu amerického zamestnávateľa priamo na Slovensku neváhala som, a práve to ma presvedčilo, že som si vybrala správne.

Mala som možnosť pracovať ako Pool Manager na bazéne s ďalšími 2 plavčíkmi. Zistila som, že pracovať s ľuďmi nie je ľahké a to najmä vtedy, ak sú z inej krajiny a majú inú kultúru. Ale na druhej strane, je to možnosť nadviazať nové priateľstvá a zdokonaliť sa v jazyku.

Stále váhate? Leto v USA bolo pre mňa tým najväčším dobrodružstvom a odporúčam ho každému. Domov som si odniesla nielen veľa zážitkov (cestovanie je jednou z najlepší častí pobytu), ale aj mnoho nových priateľstiev a skvelých kontaktov.Do not hesitate, sign now and go for it !

 

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk