Referencie - Dominika Ciháňová

Dominika Ciháňová Leto 2012

S Priemier Aquatics som sa poprvýkrát stretla v lete 2011 a absolvovala som dve sezóny, najskôr ako lifeguard a potom Pool manager.

Priznávam, že v Amerike som pred plavčíkovaním už istý čas strávila, avšak nikdy nie ako pracujúci student, čo znamená , že som sa musela naučiť spoliehať sama na seba.  Úprimne, som veľmi šťastná, že Work & Travel mi ukázal aj druhú stránku mince.

S Premierom som mala vždy len dobré skúsenosti, či už to bol lifeguard kurz, ktorý som absolvovala na mieste, náplň práce alebo aj iné eventy, ktoré k letu neodmysliteľne patria a ktoré pre svojich lifeguardov Premier pripravuje.  Jedným z nich je aj Premier Olympics, teda súťaž plavčíkov. Na Premier Aquatics si cením najmä ich korektnosť, a kamarátske vzťahy, ktoré prispievajú k dobrej atmosfére. Páči sa mi, že ak sa občas vyskytli nejaké issues, vždy sa našlo správne riešenie.

Za jednu z mnohých výhod určite považujem  metropolitnú lokalitu Washingtonu DC, pretože práve k tomuto miestu sa viažu počiatky a história Spojených štátov amerických. Takže kde inde začať poznávať Ameriku, keď nie tu.

Viem, že niektorí mladí ľudia váhajú, či sa náklady vrátia, no ja som toho názoru, že takéto jedinečné  skúsenosti sa kúpiť nedajú, nehovoriac o ľudoch, ktorých som spoznala a zážitkoch, na ktoré so smiechom spomínam ešte dnes.

Ak niektorí z Vás majú pochybnosti ohľadne jazykovej bariéry, nemusíte sa báť. Je pravda, že zo začiatku je to určite náročnejšie, ale angličtina a jazyky všeobecne sa podľa môjho názoru inak ako zážitkovou formou učiť nedajú.

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk