Garancia vrátenia peňazí

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ


S nami nemáš čo stratiť
! Berieme na seba riziko, že neprejdeš pohovorom, kurzom plavčíka alebo nevycestuješ do USA zo závažných zdravotných/rodinných dôvodov. Ak sa obávaš, či dostaneš víza do USA, tak no stress – berieme na seba aj toto riziko.

U nás platíš len poplatok za kurz plavčíka vo výške 300 USD, z ktorého ti zamestnávateľ vráti naspäť 200 USD po skončení leta (pre viac info pozri naše Poplatky a Pracovné podmienky).

Poplatok za kurz plavčíka ti ale vrátime v plnej výške*, ak neprejdeš pohovorom so zamestnávateľom, ak neprejdeš kurzom plavčíka, ak nevycestuješ do USA zo závažných zdravotných a rodinných dôvodov (ktoré ti znemožnia vycestovať do USA)** alebo ak ti nebudú udelené víza do USA***.

Rovnako ti vrátime celý poplatok za kurz plavčíka a ubytovanie, pokiaľ sa kurz plavčíka neuskutoční (pre leto 2021 plánujeme kurz plavčíka až počas apríla 2021, kedy by malo byť jasné, či náhodou existuje riziko nevycestovania do USA kvôli korone, aby sme v prípade nemožnosti vycestovania do USA v lete 2021 mohli vrátiť študentom všetky poplatky za kurz plavčíka a ubytovanie). Naše štatistiky z kurzov hovoria, že ak zvládneš prekurz, tak šanca, že úspešne absolvuješ celý kurz plavčíka a vycestuješ do USA je viac ako 96 %.

Ako to je ale s ďalšími poplatkami, ktoré platíš vo Work and Travel agentúre? Je to veľmi jednoduché – aj tu sme pre teba vybavili super storno podmienky pre prípad, že niečo nepôjde ako má. 

* do poplatku za kurz plavčíka sa nezapočítava poplatok za stravu a ubytovanie na kurze plavčíka, tento poplatok je po úhrade nevratný (vrátime ho však v plnej výške v prípade, že sa kurz plavčíka neuskutoční). Je to však dobrovoľná služba, ktorú si môžeš (ale nemusíš) zakúpiť. Až 97 % študentov si cez nás ubytovanie a stravu v minulosti zakúpilo, pretože to je fakt super cena a nič lepšie asi v Banskej Štiavnici nenájdeš (a zároveň sme všetci spolu na jednom mieste a nestrácame čas, keďže vyučovanie v triede, ubytovanie a stravu máme zabezpečenú na jednom mieste a.k.a nechceš byť ten, čo stále mešká, nestíha sa najesť a čaká sa na teba).

** za závažné rodinné dôvody sa považuje úmrtie priameho rodinného príslušníka v prvom rade (mama, otec, sestra, brat) menej ako 60 dní pred vycestovaním a za závažné zdravotné dôvody sa považuje napr. úraz, ktorý znemožní vycestovanie do USA alebo by spôsobil oneskorenie príletu do USA o viac ako 45 dní. Zamestnávateľ posudzuje každý prípad osobitne a je v jeho právomoci udeliť dodatočné výnimky.

*** pre vrátenie poplatku za kurz plavčíka v prípade neudelenia víz je potrebné, aby si nám zdokladoval(a) tvoje pracovné povolenie DS-2019 (ktoré je povinnou súčasťou dokumentov, ktoré posielaš na ambasádu, keď žiadaš o víza) a taktiež potvrdenie z US embassy, že ti víza neboli udelené, aj keď si o ne požiadal(a) a absolvoval(a) si vízový pohovor na ambasáde.