Referencie - Petra Sýkorová

Petra Sýkorová Leto 2017

Čo pre mňa spätne znamená WAT? Nezabudnuteľné zážitky, nové priateľstvá, úžasnú skúsennosť, splnenia sna a hlavne jedno veľké dobrodružstvo, ktoré človek nenažíva každý deň.
 
Vždy bol môj sen precestovať svet a špeciálne USA. Keď sa naskytla možnosť vycestovať rozhodla som sa chytiť príležitosť pevne za pačesy a ísť do toho na plno. Veď povedzme si úprimne, kedy najbližšie človek dostane možnosť ísť tam, pracovať, byť v kruhu skvelých ľudí, denne zažívať úsmevné situácie, či už na bazéne alebo večer na apartmáne a ešte za to dostávať plat? A ako čerešničku na torte zakončiť to skvelým cestovaním??  

Behom troch týždňov som videla na vlastné oči toľko ako nie za celý život vo večerných filmoch :) Prechádzala som sa na Times Square, v slávnom central parku, zahrala si vo Vegas, vychutnávala výhľad v Grand Canyone a HorshueBende​​, prešla sa k nápisu Hollywood, kúpala sa na pláži v Miami, plavila na zaoceánskej lodi a mnoho ďaľšieho.

Hovotý americký sen :)

Ako sa hovorí, viac je raz vidieť ako stokrát počuť.

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk