Referencie - Zuzka Szalacsiová

Zuzka Szalacsiová Leto 2023

Vyjdi zo svojej komfortnej zóny a uskutočni svoje sny a vízie. Presne toto by som povedala každému po lete strávenom v Amerike. Nie je to úplne ľahké, ale podľa môjho názoru je omnoho ťažšie ostať doma a nevidieť a nezažiť krásy tohto sveta.

O práci plavčíka v Amerike som počula od svoje rodiny a aj od priateľov, a už vtedy som vedela, že to chcem zažiť. Ešte počas jari sme si s kamarátkami, ktoré sa takisto rozhodli podniknúť cestu za oceán spísali zoznám miest, ktoré s najväčšou istotou chceme vidieť a držali sme sa ho počas celého leta. Koniec koncov, veľakrát to bolo naše svetlo na konci tunela.

Prácu plavčíka zo svojich skúsenosti považujem za jednu z najlepších. Nielenže si zdokonalíte jazykové schopnosti ale prehĺbite aj svoj cit ku zodpovednosti a poriadku. Spoznáte samých seba a koniec koncov sa naučíte čeliť výzvam, ktoré Vám kedysi robili problém. Kedysi by som neverila, že party život sa dá skĺbiť s pracovným životom ale verte, že v Amerike sa dá naozaj všetko! :D Po takomto pracovnom lete sme sa už veľmi tešili na náš WestCoast Baby! Začali sme v gýčovom Las Vegas, pokračovali cez suché parky do krásneho San Diega. Prešli sme LA, zastavili sa v San Franciscu, pozdravili medvede v Yosemitoch a okúpali sa pod sprchou Niagárskych vodpádov!!! Keby mi toto niekto povedal minulý rok – neverila by som. Prajem každému aby nabral odvahu a zažil originálne #letospremieraquatics.

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk