Referencie - Miriam Babalová

Miriam Babalová Leto 2016 a 2015

V prvom rade by som chcela poďakovať za super leto :) Vďaka tomuto programu a Premier Aquatics som spoznala množstvo nových ľudí a zažila nespočetne veľa úžasných veci. Všetko, bolo skvelé odkedy som do USA dorazila. Pani, ktorá nás mala odviesť na apartmány, na nás už na letisku čakala, takže sme nemali stresy, či na nás náhodou niekto nezabudol. Apartmán sme mali veľký a dokonca sme mali aj práčku a sušičku (niektorí ich vraj nemali a museli za pranie platiť). Bazény boli pekné a práca plavčíka bola lepšia ako som myslela, teda až na chvíle keď deti 3 hodiny hrali Marca Pola :D USA ma celkom prekvapilo, samozrejme v dobrom. Ľudia, boli veľmi milí, zhovorčiví a vždy sa snažili pomáhať. Všetko bolo oveľa väčšie ako u nás a celkovo som mala pocit, že je to úplne iný svet. V podstate všetko bolo perfektné až na jednu chybičku krásy: na začiatku leta sme mali menej hodín, ale ku koncu to už bolo v poriadku.

Samozrejme najlepšou časťou celého leta bolo cestovanie. Cestovali sme po západe a za 10 dní sme spravili krásnych 8500 km, takže zážitkov celá kopa :-) Však pozrite si zopár fotiek z nášho cestovania (prvá foto je ešte z práce :P )!

Miriam bola s nami v USA aj v lete 2016:
Až do tohto leta som považovala minulé leto za najlepšie strávený čas. Tento rok, je však všetko ešte lepšie ako minulý rok. Na apartmáne sme sa zišli dobrá partia. Aj v práci je to teraz lepšie - robím ako pool manager (ktorým som naozaj nechcela byť!!! :D) môžem povedať, že mi boli pridelení naozaj skvelí plavčíci, s ktorými sme si sadli aj pracovne aj osobnostne, takže po splnení všetkých povinností máme vždy o zábavu postarané. Jediné, čo ľutujem je, že som sa nerozhodla vycestovať cez Vás už skôr, keďže toto je môj posledný rok.

Zároveň by som sa rada poďakovala za podujatia, ktoré pre nás firma Premier Aquatics uskutočnuje. Škoda, že sa nemôžeme vždy zúčastniť všetkých. Posledným, na ktorom som sa aj zúčastnila bolo Lifeguard olympics a bolo to skvelé. Všetci sme sa dobre bavili, stretli známych a spoznali nových ľudí. Takéto akcie by mohli byť častejšie :)

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk