Referencie - Petra Babeliaková

Petra Babeliaková Leto 2016

Najlepšie rozhodnutie aké som kedy mohla urobiť!

Jeden deň som povedala kamarátke: „Poďme do USA!“ Ona sa len zasmiala, ale začala som ju prehovárať, že ako študenti máme možnosť vycestovať do USA, zarobiť a vidieť nové miesta. Po podpise zmluvy v agentúry, sme si uvedomili, čo sme urobili. Mali sme strach a hlavne najväčší strach sme mali z kurzu plavčíka. Pre mňa osobne to bol náročný kurz, ale všetko sa dá zvládnuť keď chceš :-) Skamarátili sme sa tam s jednou babou, s ktorou sme už o mesiac bývali spolu v USA. Spolu s ďalšími spolubývajúcimi sme zažili super chvíle a taktiež sme spoznali strašne veľa nových ľudí.

Pracovala som na bazéne, ktorý sa nachádzal na 21. poschodí. Najkrajší výhľad a úžasní ľudia. Stali sa mojou druhou rodinou, pomáhali mi a spravili mi leto krajším :-) Taktiež som bola spokojná s počtom hodín za týždeň, s ubytovaním,  lokalitou a s celkovým prístupom zamestnávateľa :-)

Po sezóne bola prvá zástavka Miami, odtiaľ plavba loďou, potom smer západ – Las Vegas, Grand Canyon a mnoho ďalších prekrásnych miest. A nakoniec to najlepšie – NYC! 

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk