Referencie - Samo Božík

Samo Božík Leto 2023

Na odporúčanie od spolužiaka, ktorý mi rozprával o najlepšiom lete jeho života, som sa nechal nahovorit na Americký sen s Premier Aquatics a už na plavčíckom kurze som vedel, že toto rozhodnutie bolo určite správne.
Do USA som plánoval ísť sám, to sa ale zmenilo už na kurze plavčíka, kde som spoznal kopec nových kamaratov, s ktorými sme sa v USA navštevovali, boli to nezabudnuteľne chvíle, množstvo výletov na ktoré do konca života nezabudnem.

Počas pracovného týždňa obehnúť New York, Philadelphiu, či dokonca Miami, to boli neuveriteľne momenty. V práci ma pekne opálilo, a tak som už nemusel ležať na pláži a chytať bronz :D. Vďaka spoločným výletom s Premier Aquatics, ako napríklad, kúpanie v Ocean City, som spoznal ľudí aj z iných krajín, a nadviazal tak nové priateľstvá, ktoré pretrvávajú aj po USA.

Práca na bazéne vyžaduje najmä sústredenie na ľudí vo vode, avšak najskôr som začínal prácu až o 10:00 ráno, takže ostávalo dostatok času na spánok, aj keď bola večer nejaká ta “BBQ” párty :D 4. Septembra bol môj posledný deň v práci, nasledujúci deň boli na programe Premier Guard Olympics & Appreciation Party - parádne ukončenie pracovnej časti programu.

Potom už bolo na programe iba cestovanie, odletel som na pár dní na Floridu, odkiaľ som pokračoval s Cruise do Karibiku, boli to šialene dni plné zážitkov od rána do “rána” :D, po návrate do prístavu v Miami, som ešte obehol západne pobrežie USA. Los Angeles, San Francisco, Las Vegas a krátko aj národne parky :).

Chcem sa uprimne poďakovať za najkrajšie leto môjho života, ktoré som mal možnosť zažiť s Premier Aquatics. Pevne verím, že sa vidime aj v lete 2024!

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk