Referencie - Denisa Greňová

Denisa Greňová Leto 2017

Hneď takto na začiatok by som chcela napísať len ĎAKUJEM  všetkým, ktorí ma presviedčali, že leto v Amerike bude najkrajšie leto s množstvom zážitkov. Keď som sa rozhodovala, či vycestovať do Ameriky alebo nie, bola som strašne negatívna, hlavne kvôli mojej angličtine. Obava, že to nezvládnem bola naozaj veľká. Ale som späť a to je dôkazom toho, že som sa nestratila.

Hneď po príchode mi oznámili, že budem na bazéne, kde budem pracovať sama. Hovorím si...“paráda“..(irónia). Opäť raz moja negativita. Avšak vďaka ľudom, ktorí boli naozaj veľmi priateľskí, radi mi vždy pomohli a porozprávali sa, som všetko zvládla. Ak som si niečím nebola istá, alebo som potrebovala poradiť, či niečo vyriešiť, nebol problém skontaktovať sa s Matúšom, ktorý vždy pohotovo a ochotne reagoval.

Amerika naozaj stojí za to. Kopa zábavy, správni ľudia z celého sveta, množstvo zážitkov ...naozaj odporúčam zažiť každému. Práca plavčíka je podľa môjho názoru úplne TOP, nakoľko si v lete celý čas na vzduchu, medzi ľuďmi, ba dokonca sa môžeš aj príjemne schladiť nejakým tým skokom do vody. A na záver celého leta...cestovanie...myslím, že nedokážem opísať pocity z cestovania. Dovolím si iba napísať...vidíme sa opäť o rok v Amerike. 

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk