Referencie - Michal Schmidt

Michal Schmidt Leto 2016

Všetci, ktorí túžia zažiť Americký Sen, by mali využiť túto príležitosť. Ak si študent, tak nie je ľahšia možnosť ako sa dostať za "veľkú mláku" ako využiť Work and Travel program. Celý proces "vybavovačiek" je jednoduchý ako facka, pretože Matúš ti so všetkým rád pomôže a zodpovedá na tvoje otázky. Pomocou tohto programu som sa dostal do USA a začalo sa moje doposiaľ najlepšie leto. Spoznal som mnoho ľudí a zažil také kvantum vecí, takže si nezabudni fotoaparát! Musíš si to zaznamenať, lebo zabudneš! Podstatnú časť leta tvorilo plavčíkovanie a čo ti poviem "kind of dream job". Po práci do fitka, navariť večeru a nejako sa socializovať. Čo viac si priať? Už viem, počas "day off-u" sa zobrať s kamarátmi a vycestovať, napríklad do Washingtonu. 
Po sezóne hurá cestovať. Z cestovania spomeniem len nočný New York. Nemali sme ubytovanie, celú noc sme sa prechádzali ulicami NY, miestami si trošku zdriemli na lavičkách (Heh, ušetrili sme na ubytovaní). Ale jedno ti poviem, stálo to za to. Nočný NY sa mi zapáčil viac ako ten denný. Určite vyskúšaj.

A toto musíš tiež: Najviac sme sa zabávali, keď sme sa navzájom učili jazyky. Ručím ti zato, že ak budeš učiť Thajčana slovenčinu pôjdeš smiechom do kolien (skús guľôčka/pštros). :D

Vďaka Premier Aquatics za najsuper leto!
Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk