Kontaktuj nás

Snívaš o lete v Amerike, ale nevieš ako na to? Najlepšie je začať s bezplatnou registráciou a my sa ti ozveme do 2 dníAlebo nám jednoducho napíš na info@premieraquatics.sk. Snažíme sa tvoje dotazy vyriešiť čo najskôr.

Podrobne sme pre teba popísali celý postup ako sa dostať do USA v časti Krok za krokom. Kým budeš čakať na našu odpoveď, môžeš si zatiaľ prečítať referencie od našich študentov, ktorí s nami strávili leto ako plavčíci v USA. A určite medzitým očekuj, čo je nové na našom Instragrame a na Facebooku :-)


Napísať správu

Kto sme a ako to celé začalo?

Celé to začalo na jar 2010, keď som ešte ako študent na vysokej škole nevedel, čo budem robiť cez leto a rozhodol som sa, že pôjdem do USA - hoci som predtým o tom skoro nič nevedel. Programu Work and Travel USA som sa nakoniec zúčastnil 3x (2010, 2012 a 2013). Pracoval som ako plavčík, supervisor a safety inspector vo viacerých spoločnostiach a keďže v spoločnosti Premier Aquatics boli podmienky najlepšie a medzi Slovákmi ju takmer nikto nepoznal, rozhodol som sa to zmeniť - tak vznikol nápad založiť pobočku Premier Aquatics tu u nás a pomáhať študentom, aby mohli zažiť to najlepšie leto v USA (do roku 2018 sme pôsobili ešte pod názvom JOBinUSA agency). Postupne sa náš tím rozrástol o Petra (Recruiter in Czech Republic), Dominiku (recruiter a Social Media Manager), Michala Chlebicza (Recruiter in Poland) a v neposlednom rade moju manželku Katku (Director of Recruiting), ktorá so mnou strávila jedno nezabudnuteľné leto v USA. A tak už viac ako 10 rokov pomáhame študentom zo Slovenska, Česka Poľska vycestovať do USA a pracovať ako plavčík v okolí Washingtonu D.C. pre spoločnosť Premier Aquatics. Už viac ako 750 plavčíkov sa presvedčilo, že sa snažíme a robíme maximum pre ich pohodové leto v USA.

Ing. Matúš Grega, PhD.
Instructor and Recruiting Consultant for EU countries
matus@premieraquatics.sk
+421 905 750 62

Náš tím

Dominika Vieriková SK recruiter, Social Media Manager


dominika@premieraquatics.sk

Petr Vobora CZ recruiter


petr@premieraquatics.cz

Katarína Gregová Director of Recruiting


katka@premieraquatics.sk

Inštruktori na kurzoch plavčíka

Trudy Turcotte Main Instructor (Executive Director of Recruiting in Premier Aquatics Inc.)


premieraquatics@gmail.com
+1 703 373 0350

Michal Turek Instructor (International Program Director in Premier Aquatics Inc.)


premieraquatics@gmail.com
+1 703 373 0350

Matúš Grega Instructor and Recruiting Consultant for EU countries


matus@premieraquatics.sk
+421 905 750 626