Referencie - Tamara Kusá

Tamara Kusá Leto 2015 a 2014

Minulé leto bolo to najlepšie leto aké som doteraz zažila! Užila som si veľa zábavy, spoznala nových ľudí, zlepšila angličtinu- no proste všetko, čo Vás len napadne. A aj keď to  môže znieť ako „klišé“, verte, že nie je. To všetko sa naozaj stane. Ale pekne poporiadku, ako som sa do Ameriky vlastne dostala?

Kebyže mi pred pár rokmi poviete, že ja budem pracovať niekde v zahraničí, asi by som Vás vysmiala. Naozaj. Takejto možnosti som sa veľmi bála, a to hlavne kvôli jazyku. No už ma nebavilo počúvať všetkých svojich priateľov ako rozprávali svoje príbehy z rôznych vzdialených krajín. Vtedy som si povedala: „Keď to zvládnu oni, ja tiež!“ Začala som premýšľať, čo by som tak mohla robiť. Prvé ma napadlo au-pair, ale to by asi na 3 mesiace nemalo moc veľký význam.

V tých časoch som spoznala spolužiačku, ktorá bola v lete v USA ako plavčíčka. Hneď sa mi tá myšlienka zapáčila- vodu mám rada, teplo tiež. Najprv som oslovila agentúru cez ktorú pracovala ona, no ich prístup sa mi vôbec nepáčil. Pomyslela som si, že potrebujem agentúru, ktorej môžem veriť a spoľahnúť sa na ňu. Je to práve ona, kto Vám môže pomôcť keď ste tak ďaleko od domova a nikoho tam nepoznáte. Vtedy mi dal kamarát kontakt na Premier Aquatics, vraj mám zavolať a uvidím. Tak som aj skúsila. Hneď pri telefonickom rozhovore mi bolo jasné, že toto bude môj „ochranca“. Postupovala som podľa krokov, ktoré mi poradili, zaregistrovala sa, absolvovala pohovor, kurz, kúpila letenku- no proste nabralo to na obrátkach.

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk