Referencie - Renáta Francúzová

Renáta Francúzová Leto 2022

Leto s Premier Aquatics je jedno z tých najlepších aké som doteraz mala. Leto úplne iné ako doteraz. To obdobie ešte predtým ako som vycestovala, bolo pre mňa veľmi hektické, všetko išlo tak strašne rýchlo a zvládnuť všetky skúšky v škole na prvý termín bolo tiež celkom náročné. Predstava odísť “za veľkú mláku”, odísť z domu na dlhší čas a tak ďaleko bolo, pre mňa veľkou výzvou. Ale stálo to za to!

Leto 2022 považujem za svoje najlepšie. Spoznala som mnoho nových super ľudí aj z iných kútov sveta, opustila svoju komfortnú zónu, zlepšila sa v angličtine, spoznala inú kultúru, zažila “pravé Americké” párty, navštívila nové miesta, získala veľa zážitkov a skúseností (dobrých aj zlých) a samozrejme, splnila som si cestovateľský sen.

Určite by som chcela absolvovať ďalšie leto v Amerike a jedine s Premier Aquatics, pretože leto v USA mi dalo toho veľmi veľa a myslím si, že je to pre každého iba výhoda a skúsenosť na celý život.

Ďakujem Vám za leto s Vami a za Váš prístup. Vždy som sa na Vás mohla spoľahnúť, obrátiť keď som mala hocijaký problém, vždy ste pomohli a odpovedali aj na tú "najhlúpejšiu" otázku :-) To, že vlastne všetky otázky čo som mala, boli vždy dopredu už spomenuté v emailoch a hrubo vyznačené, je už druhá vec :-D
Odporúčam každému všetkými desiatimi!

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Chceš sa podeliť so svojím príbehom s ostatnými? Napíš nám, aké bolo tvoje leto (a všetko s ním spojené) a pomôž tak ostatným študentom, aby vedeli všetky plusy a mínusy leta v USA. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk