Referencie - Laura Černáková

Laura Černáková Leto 2022

Každý rok sa tešíme na leto, ktoré nám nasledujúci rok prinesie. Keď vyslovím toto slovo, predstavím si čas strávený s najbližšími, ku ktorému neodmysliteľne patrí čas strávený oddychovaním v obľúbenej destinácií, vykričané hlasivky na koncertoch, no aj čas na spoznávanie nového, neprebádaného...

S prehľadom môžem povedať, že leto s Premier Aquatics ti zaručí všetko z vymenovaných a ešte oveľa viac. Zážitky a nezabudnuteľné momenty nám nikdy nikto nezoberie, budú nás sprevádzať po celý život a pri spomínaní na ne si budeme priať len jedno, a to, aby sme aspoň nachvíľu mohli vrátiť čas. Ja som svoju voľbu spravila, poslala som si len s malou dušičkou prihlášku, a už dnes viem, že toto rozhodnutie nikdy neoľutujem. Ako sa hovorí: ,,Lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť". Aj ty sa o tomto všetkom môžeš presvedčiť na vlastné oči. Však predsa kedy keď nie teraz?

Dovolím si tvrdiť, že všetko, čo Premier Aquatics sľúbi, do poslednej bodky dodrží. Sú to ľudia, ktorým na vás záleží, a vždy keď potrebujete akúkoľvek pomoc, sú tu pre vás. Práca plavčíka si so sebou nesie aj istú zodpovednosť, no najmä situácie, pri ktorých spoznáš kultúru Amerického sveta a ver, že si ju budeš vychutnávať plnými dúškami. Po skvelej práci máš možnosť, ktorú by bola škoda len tak odmietnuť, cestovať na rozličné miesta, ktoré si vždy chcel vidieť. Súčasťou mojej cestovateľskej časti leta 2022 bolo okrem brázdenia po New Yorskom Time Square aj návšteva vysnívaných Bahám. Cestou sme nevynechali ani obľúbený život na Miami.

Sú to neopísateľné zážitky, ktoré navždy ostanú v niekde v hĺbke môjho JA. Spoznala som tiež aj množstvo ľudí, ktorí ma veľa naučili, poučili ma z mojich chýb, no zároveň som mala priestor spoznať aj samú seba. Som za všetko, čo ma po celú cestu sprevádzalo viac než vďačná a dopriala by som to každému jednému z vás. Odhodlaj sa a jednoducho poď zažiť leto tvojich snov, chyť pomyselnú kľučku a otvor bránu do sveta plného možností z ktorého si odnesieš tie najlepšie skúsenosti.

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Chceš sa podeliť so svojím príbehom s ostatnými? Napíš nám, aké bolo tvoje leto (a všetko s ním spojené) a pomôž tak ostatným študentom, aby vedeli všetky plusy a mínusy leta v USA. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk