Referencie - Laura Černáková

Laura Černáková Leto 2022 a 2023

Leto bez vycestovania do USA s Premier Aquatics je pre mňa už takmer nepredstaviteľné. Po skončení minulého leta mi zostalo niekde hlboko v srdiečku množstvo krásnych momentov, spomienok, ktoré na leto v Spojených štátoch mám. Každoročne sa počas jesenných mesiacov spúšťajú registrácie na nasledujúci rok. Ja som ten rok opäť ani nachvíľku nezaváhala, chcela som to všetko dobrodružstvo zažiť znova.

Leto 2023 mi prinieslo zas neskutočne silné priateľstvá a veľa nových zahraničných kamarátov od ktorých sa mi po skončení sezóny veľmi ťažko odchádzalo. Bola to veľká bolesť, pretože som vedela, že si budem musieť počkať opäť nejakú dobu aby som ich uvidela zas. No nemôžem tvrdiť nič iné ako to, že to stálo viac než za to a keby sa ma v túto chvíľku opýtate, či by som sa vrátila, moja odpoveď by bola jednoznačné áno! Okrem spomínaných kamarátstiev, ktoré len tak nepominú si odnesiete zaplnenú galériu plných krásnych záberov, ktorým nebudete veriť ešte nejakú dobu po tom všetkom. Nie je nič lepšie ako sadnúť do lietadla naplánovať cruise okolo Karibiku alebo si rentnúť karavan a pochodiť všetky zákutia West coast s tými najbližšími. Každý deň strávený v Spojených štátoch som si uvedomovala aké obrovské privilégium mám, že tam môžem byť. Že môžem spoznávať, objavovať, rozprávať sa v inom jazyku s ľuďmi inými kultúrami. Je to niečo, po čom som vždy túžila a tento rok sa mi to opäť len potvrdilo. Na konci každého leta hovorím, že to bolo to najlepšie leto aké som kedy zažila, nuž aj toto malo veľkú konkurenciu a ja sa teším na to ďalšie, pretože verím, že keď ho strávim zas v USA bude opäť jedno z tých najlepších!

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk