O práci plavčíka

PRÁCA PLAVČÍKA

Práca bazénového plavčíka je veľmi jednoduchá a nenáročná. Je to ideálna pozícia ak sa chystáš do USA (nielen) po prvýkrát, alebo si sám, a nikto z kamošov nechce s tebou spoznávať svet. Zažiješ kopu zábavy, spoznáš nových ľudí, a v neposlednom rade uvidíš ako to za tou "veľkou mlákou" vyzerá. Do USA by si mal priletieť do 24. mája 2024 (preferovaný príchod, avšak povoľujeme aj neskoršie príchody) a ako plavčík musíš pracovať najmenej do 2. septembra 2024 (vrátane - tento dátum je povinný). 

Základnou a prvoradou povinnosťou plavčíka je dbať na bezpečnosť návštevníkov, či už vo vode alebo v tesnej blízkosti bazénov. Okrem toho, budeš musieť udržiavať čistý bazén a jeho okolie, kontrolovať chemický stav vody (Chlór, PH) a usmievať sa. Nezabudni na krém na opaľovanie – hoci budeš mať k dispozícii slnečník, slnku sa pri tejto práci nevyhneš.

Myslíš si, že nie si dobrý plavec? Nemusíš sa báť, budeš plavčíkom na bazéne, nie na otvorenom mori. Veľa bazénov nemá hĺbku viac ako 1,5 metra. Aj napriek tomu od teba očakávame, že zaplávaš aspoň 3x100 metrov. Pred odletom do USA absolvuješ prípravu na kurz plavčíkaktorá ti garantuje získanie certifikátu Amerického červeného kríža po prílete do USA. Viac info získaš TU!


UBYTOVANIE

ubytovanie sa starať nemusíš, všetko za teba vybaví tvoj zamestnávateľ. Poplatok za ubytovanie je v priemere $135 za týždeň na osobu a počas pre-season a post-season ho máš od nás úplne zdarma. Dopredu ale nič neplatíš, poplatok za ubytovanie ti strhávame postupne počas leta až z výplaty. Budeš bývať maximálne 6 míľ od svojho bazéna, takže si kúpiš bicykel a ušetríš na lístkoch za metro/autobus. Na apartmáne budeš spať na klasickej posteli (nie nafukovací matrac) a samozrejmosťou je základné vybavenie ako hrnce, riady, príbory, poháre, chladnička, rúra na pečenie, klimatizácia, gauč, stôl, stoličky a pod. Niektoré apartmány majú aj práčku (resp. spoločnú práčovňu), umývačku riadu, bazén a ak budeš mať štastie, tak súčasťou apartmánového komplexu bude aj posilovňa, tenisové kurty a pod.

BONUSY A VYZDVIHNUTIE Z LETISKA

Chápeme, že náklady na vycestovanie do USA sú vysoké, a preto si zamestnávateľ pre teba pripravil pár bonusov. Neprestávaj, pozorne čítaj ďalej...

Každému nášmu plavčíkovi preplatíme po skončení leta $150 z nákladov na kurz plavčíka - jednoducho ti po skončení leta príde k výplate v USA dodatočných $150 ako kompenzácia časti nákladov za plavčícky kurz.

Pokiaľ u zamestnávateľa odpracuješ celé leto, teda do 2. septembra 2024, Premier Aquatics ti vyplatí bonus $1 250 (na tento bonus máš nárok bez ohľadu na dátum tvojho príchodu do USA). Aby toho nebolo málo, môžeš získať ďalší extra bonus $500 USD, ktoré môžeš využiť už teraz na preplatenie časti nákladov programového poplatku v agentúre Smaller Earth, a jediné čo pre to musíš urobiť je zmanažovať svoj príchod do USA do 24. mája 2024!  K tomu všetkému ti pribalíme aj plavčícku uniformu úplne zdarma (štandardne stojí $75 USD). Počítaš naozaj správne, "se vším všudy" máme pre teba pripravený bonus až do výšky $1 900. Akože, haló?! :-)

Pre viac info pozri pracovné podmienky. 

Samozrejmosťou je taktiež zdarma vyzdvihnutie z letiska po prílete do USA (vyzdvihujeme z letísk Washington Dulles a Washington Ronald Reagan) bez ohľadu na dátum tvojho príchodu do USA. Chápeme, že si v USA po prvýkrát, a preto ti nechceme robiť zbytočný stres!