Referencie - Dominika Zembova

Dominika Zembova Leto 2023

Keď mi prvýkrát začali rozprávať kamaráti o svojom plavčíkovaní v USA, zostala som nadšená, no chýbala mi odvaha prihlásiť sa. Bála som sa, nevedela som čo očakávať, proste – mala som veľmi veľa pochybností o tom, ako to zvládnem a či to vôbec zvládnem. Napokon som sa do programu prihlásila a jednoducho išla som do toho sama. A bolo to moje najlepšie rozhodnutie v živote! Ani raz mi počas leta nenapadla myšlienka typu, že som spravila blbosť.

Počas leta 2023 som spoznala veľmi veľa ľudí z rôznych kútov sveta, ktorí mi dali nový pohľad na svet. Predstava ísť sama do Ameriky ma strašne desila, ale urobila by som to znova! Okrem mnoho zaujímavých ľudí som navštívila veľa ohromných miest, o ktorých sa mi ani nesnívalo. Medzi moje topky patrí určite let helikoptérou nad NYC, výletná plavba po Karibských ostrovoch, ale svoje čaro mali určite aj menšie výlety organizované našim zamestnávateľom Premier Aquatics. Každý day off bol 100% využitý na spoznávanie Ameriky. Už teraz sa teším na ďalšie leto plné dobrodružstva!

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk