Referencie - Chris Majerský

Chris Majerský Leto 2015 a 2014

O Amerike som sníval už odmalička. Najjednoduchšou cestou ako sa tam dostať boli J-1víza, a tak som sa prihlásil na vysokú školu. Keď som už bol konečne študentom ,bolo na čase to začať riešiť. Sem tam mi prebehlo hlavou, ako to sám zvládnem, ale našťastie som dostal odporučenie na zamestnávateľa Premier Aquatics. Neváhal som ich kontaktovať a čoskoro sme preberali Job Offer. Nasledoval kurz, pár papierovačiek, on-line registrácie a potom sa mohlo začať leto.

Mal som trochu obavy z toho ako sa budem dorozumievať, pretože moja angličtina nebola najdokonalejšia, ale nakoľko som bol väčšinou na "singleguard" bazéne, mohol som s ľuďmi komunikovať len po anglicky, a to mi neskutočne pomohlo. Takže ak máte obavy z vašej angličtiny, tak toto je ten najlepší spôsob ako  si ju zlepšiť!

V lete 2014 som prvýkrát navštívil Ameriku a bolo to  najúžasnejšie leto, aké som kedy mohol doposiaľ prežiť! Počas leta som sa často stretával s ľuďmi z Premier aquatics s ktorými som prežil skvelé chvíle a som veľmi rád, že som mohol pracovať práve pre nich. Po skončení práce som išiel cestovať, vďaka čomu som zažil veľa nových zážitkov a navštívil som nádherné miesta o ktorých som doposiaľ pozeral iba dokumenty na Discovery.

Ešte raz by som chcel poďakovať Matúšovi a Premier Aquatics za skvelé leto a už teraz sa teším na sezónu 2015!

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk