Referencie - Laura Chnapková

Laura Chnapková Leto 2017

Leto v USA zatiaľ považujem ako jedno z mojich najlepších rozhodnutí. Dlho som snívala o tom, ako sa raz dostanem do USA. Vďaka WAT, samozrejme, Matúšovi a Premier Aquatics sa mi to podarilo splniť pomerne rýchlo. Pri výbere práce, som zo začiatku váhala, ale myšlienka, že môžem celé leto stráviť na slnku, ma presvedčila pre výber plavčíka. Do USA som išla s mojím priateľom a nakoniec aj s dvoma kamarátkami, s ktorými sme spolu bývali aj pracovali. Prvé dni v USA sme strávili v NY, čo bol fajn začiatok pred pracovným letom. Nemilo nás trocha prekvapil príchod k zamestnávateľovi (po noci strávenej v autobuse), keď nám oznámili, že o hodinu začíname v práci. Prvý deň bol síce náročný, ale prácu sme si rýchlo obľúbili.

chnapkova 1

Pre tých, čo si myslia,  že práca plavčíka je iba o tom ako sa celý deň vyvaľuješ na slnku a čakáš kým zahrmí, aby si konečne mohol zavrieť bazén. Možno niektorých sklamem, ale nie vždy to tak vyzerá. Sú dni, kedy je bazén preplnený a po celom areáli ti behajú decká, ktoré nevedia čo so sebou a ty sa iba modlíš, aby sa nikomu nič nestalo, preto je potrebné byť neustále v strehu a prácu plavčíka brať zodpovedne. Jednou zo super vecí, ktoré mi WAT umožnil je spoznanie veľa ľudí z  rôznych krajín sveta a hlavne odlišnou kultúrou, čo nie je vždy úplne jednoduché. Pri spomienke na spolubývajúceho z Filipín, ktorého predstava umytia toalety bola, že vylial naň kýbeľ plný vody. A nakoniec tá najlepšia vec cestovanie, keď už niekoho nepresvedčí predstava pracovného leta za veľkou mlákou, tak minimálne cestovanie zato stojí. Máš možnosť vidieť, to o čom niektorí tvoji kamaráti ani nesnívali. Leto 2017 bolo pre mňa super a dúfam, že leto 2018 bude ešte lepšie.

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk