Referencie - Patrik Bobor

Patrik Bobor Leto 2015 a 2014

Vôbec som neplánoval, že svoje leto strávim práve v USA. Zo začiatku som sa trochu bál hlavne preto, že som nevedel do čoho idem a hlavne preto, že moja angličtina nebola na veľmi dobrej úrovni. Všetko to bolo naozaj ako zo sna, keď som sa dozvedel, že takáto možnosť existuje a hlavne že to nie je až také ťažké. V Amerike som pracoval ako lifeguard pre spoločnosť Premier Aquatics o ktorej som sa dozvedel vďaka Matúšovi z ich slovenského zastúpenia na Slovensku. Celý priebeh vybavovania prebiehal bez väčších problémov aj vďaka tomu, že keď som potreboval akúkoľvek pomoc, mohol som sa obrátiť na Matúša či už pred letom ako aj počas celého leta. Práca plavčíka má samozrejme svoje klady a aj zápory. Je pravda, že po čase sa práca stane stereotypom, ale spoznal neskutočne veľa ľudí s ktorými sme často organizovali párty alebo spoločné akcie a výlety. S väčšinou  som v kontakte doteraz.

Samozrejme leto nie je len o práci, ale aj o cestovaní, spoznávaní krajiny a zábave. Počas leta sme navštívili pár krásnych miest ako Washington DC, zábavný park Kings Dominion alebo vodopády Great Falls a mnoho ďalších. Po sezónne prišla zaslúžená odmena v podobe cestovania, a tak sme navštívili New York (ktorý som si v momente zamiloval), ďalej sme pokračovali na Miami kde sme strávili pár krásnych dní a z tadiaľ sme sa plavili Cruise na Bahamy, ktoré boli taktiež neskutočným miestom, ktoré si zamiluje podľa mňa každý.

Leto v Amerike určite odporúčam každému, bolo to pre mňa jeden z najväčších zážitkov ktoré som zažil. Na druhú stranu uvidíte miesta, ktoré by ste inak v živote nevideli a taktiež si zdokonalíte angličtinu. Takže sa chyťte šance a zažite leto v Amerike ;) 

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk