Referencie - Ema Boguská

Ema Boguská Leto 2022

Ohľadom Ameriky som bola vždy trochu skeptická. Z jednej strany bola pre mňa nedosiahnuteľná a z druhej strany bola v mojom cestovateľskom liste, kde vycestovať nabudúce dosť nízko. Počula som na ňu rôzne názory, čítala som si o nej, a videla ju na obrázkoch alebo vo filmoch, no úprimne, môj najväčší sen to nebol. Priateľ, s ktorým som tam bola ma presvedčil, tak som to skúsila, a bolo to jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote.

Prvé dni bolo ťažšie si zvykať, no neskôr som si uvedomila všetky úžasné možnosti a veci, ktoré mi táto krajina a práca plavčíčky priniesla. Či už to boli Američania, ktorých som tam mohla spoznať, rodinné obedy a oslavy, na ktorých som mala možnosť byť a takým spôsobom taktiež spoznať ich kultúru, bohaté cestovateľské spomienky z 8 štátov, ktoré sme navštívili alebo len prítomný moment, odniesla som si veľa skúseností do života, zážitkov a spomienok, ktoré ma filmy o Amerike nenaučia. A hlavne, mi nedajú ten pocit, atmosféru, ktoré každé miesto prináša, a pohľad nato mojimi očami. No takže po tomto lete v mojom cestovateľskom liste pribudlo na prvé priečky mnoho Amerických štátov, ktoré som ešte nestihla vidieť.

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Chceš sa podeliť so svojím príbehom s ostatnými? Napíš nám, aké bolo tvoje leto (a všetko s ním spojené) a pomôž tak ostatným študentom, aby vedeli všetky plusy a mínusy leta v USA. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk