Referencie - Pavol Knut

Pavol Knut Leto 2023

O Premier Aquatics sme sa s priateľkou dozvedeli od mojich kamarátov a sestry, ktorí svoje predchádzajúce letá strávili v USA práve pomocou programu Work and Travel. Zo začiatku sme sa dlho rozhodovali, či toto dobrodružstvo vôbec podstúpime.

Po prvom úspešnom online pohovore sme vedeli, že do USA sa obaja chceme dostať a zažiť nezabudnuteľne zážitky. Ďalším krokom bol kurz plavčíka,na ktorom sme spoznali Matúša a Dominiku. Vďaka ním všetko prebehlo hladko a hlavne s dobrou náladou.

Po prílete do USA sme boli nadšení, no môžem povedať, že stres hral svoju rolu. Spoznali sme nové miesta, prácu a aj ľudí, skrátka naše dobrodružstvo sa začalo. Netrvalo dlho a zvykli sme si na všetko , spoznali sme nových priateľov s ktorými sme zažili úžasne chvíle. Práca plavčíka bol zážitok sám o sebe. Nenechajte si ujsť tento čas tým, že budete len premýšľať o cestovani po USA. Na bazéne spoznáte priateľských a zábavných ľudí, ktorí Vás budú chcieť bližšie spoznať. S programom Work and Travel nemusíte o New Yorku či Miami len snívať, ale viete to jednoducho zažiť, či už priateľmi s ktorými vycestujete alebo s novými kolegami z práce. Toto leto bolo pre nás nezabudnuteľne, dodnes spomíname na každú jednu chvíľu, ktorú sme tam zažili a môžeme povedať, že pokial chceš vycestovať do USA, odporúčame ti práve Premier Aquatics.

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk