Referencie - Erika Mačeková

Erika Mačeková Leto 2023

Pre mňa znamená leto obdobie jedinečných príležitostí na cestovanie a objavovanie nových miest a kultúr. A popravde, Amerika bola vždy mojim veľkým snom. Už od mala som snívala o tom, ako sa raz pozriem do krajiny za veľkou mlákou. V lete 2023 sa mi tento sen aj splnil.

O možnosti vycestovať s Premier Aquatics ako plavčíčka som sa dozvedela na jednej z ich prednášok u nás na intráku v Bratislave. Veľmi sa mi táto myšlienka zapáčila a v podstate už po prednáške som bola viac-menej rozhodnutá. Ľudia z Premier Aquatics sa postarali o všetky detaily, od vízových formalít, špičkového kurzu plavčíka až po praktické rady pre prácu plavčíka. Cítila som sa pripravene a bezpečne ešte predtým, než som vôbec nastúpila na lietadlo.

Po prílete do USA som bola okamžite pohltená americkou kultúrou. Všetko sa mi zdalo obrovské - autá, cesty, parkoviská a ešte aj cibule vo Walmarte. Pracovné prostredie pri bazéne bolo neskutočné! Krásny výhľad z plavčíckej stoličky a teplé slnečné počasie každý deň, to bola skutočná pohoda. Aj keď, my plavčíci, sme si obľúbili skôr daždivé dni, to bola ešte väčšia pohoda, haha. Okrem toho som mala možnosť si zlepšiť svoje jazykové zručnosti z angličtiny v reálnom svete, čo bolo obrovským prínosom pre môj osobný a profesionálny rast.

Vyzdvihnúť musím aj nášho skvelého supervisora, ktorý bol pre nás aj priateľom a podržal nás hocikedy sme to potrebovali. V priebehu leta nám rád vyhovel aj pri vytváraní pracovného schedule. Tak sme sa mohli ešte počas leta pozrieť do vysnívaného New Yorku, či krásneho Washingtonu DC. Zároveň nám v práci nič neuniklo!

Po celom lete strávenom pri bazéne prišla časť, na ktorú sme sa všetci tešili asi najviac - cestovanie. S priateľom sme chceli stihnúť toho čo najviac a vyťažiť z toho maximum. Pozreli sme sa do Miami na Floride, kde sme hľadali krokodíly a žraloky v oceáne. Potom sme pokračovali do Chicaga ochutnať ich slávnu pizzu a povoziť sa na kolese na Navy Pier. Záverečné týždne tripu sme strávili na západe v Californii, kde sme si naplno užili atmosféru San Francsica, odkiaľ sme vyrazili dokonca ešte aj na roadtrip - najprv pozrieť Lake Tahoe v Nevade, neuveriteľný národný park Yosemite (ktorý sa nám páčil zo všetkého najviac určite odporúčame!), vidieť sme stihli aj OBROVSKÉ sequoie v národnom parku Sequoia a roadtrip sme zakončili po ceste Road 1 California po pobreží s výhľadom na Tichý oceán.

Na toto leto budem spomínať ešte veľmi dlho, zanechalo vo mne nespočetné množstvo zážitkov a emócií. Aj vďaka Premier Aquatisc, za čo im ďakujem!

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk