Referencie - Radka Hojstričová

Radka Hojstričová Leto 2016

Vycestovať do Ameriky bol môj niekoľkoročný sen, ale neustále som to odkladala zo strachu, že neviem dobre anglicky a sama tam nepôjdem. Nakoniec mi napísal kamarát, že sa chystá do USA pracovať ako plavčík do Premier Aquatics. Spoločnosť som hneď kontaktovala a začalo sa vybavovanie potrebných vecí okolo programu Work&Travel. Súčasťou bolo absolvovanie plavčíckeho kurzu, na ktorom som sa prvýkrát stretla so svojimi budúcimi zamestnávateľmi zo spoločnosti Premier Aquatics. Netrvalo dlho a vycestovala som do Ameriky, konkrétne do mesta Alexandria v štáte Virgínia.

Po prílete nás vyzdvihli z letiska, vybavili nás plavčíckou uniformou a vyložili až na našom apartmáne. Tam som spoznala svojich spolubývajúcimi z Ukrajiny, s ktorými som nakoniec aj pracovala na bazéne. Prvý deň v práci mi všetko potrebné ukázali a začalo sa naplno pracovať.

Počas leta som spoznávala nových ľudí, americkú kultúru, zdokonaľovala svoju angličtinu ako aj navštevovala miesta ako Washington, New York, Ocean City, Philadelphia či Miami, v ktorom som ukončila svoje leto plavbou loďou na ostrovy Key West a Cozumel.   

Ak rozmýšľate nad letom v Amerike tak určite neváhajte a choďte cez túto spoločnosť pracovať ako plavčík. Jediné čo ľutujem, že som využila túto šancu až posledné leto po skončení školy a nie každé leto počas štúdia. Prežila som neskutočné leto plné zážitkov, na ktoré nikdy nezabudnem! Ďakujem Premier Aquatics :-) 

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk