Referencie - Lívia Šusteková

Lívia Šusteková Leto 2023

Leto v Amerike strávené ako plavčíčka v Premier Aquatics bolo pre mňa nezabudnuteľné, plné dobrodružstva a nezabudnuteľných chvíľ na bazéne. Práca na bazéne mi poskytla príležitosť zlepšiť svoje jazykové schopnosti a pomohla mi spoznať úžasných ľudí na ktorých nikdy nezabudnem. Pracovať ako plavčík bolo oveľa viac než len sedieť na vysokej stoličke a dozerať na bazén. Každý deň som bola svedkom veľkých triumfov plavcov, ktorí prekračovali svoje hranice a na konci leta vedeli plávať bez pomoci druhých.

Premier Aquatics neponúka len typickú pracovnú skúsenosť, ale skutočné plavčíkove dobrodružstvo a všetko čo šľúbia splnia do poslednej bodky. Vždy keď som niečo potrebovala tak mi s profesionalitou vyšli v ústrety. Okrem práce som mala príležitosť objavovať nádherné miesta v Amerike ktoré mi vyrážali dych. Letné dni voľna sme trávili s kamarátmi na nákupoch, koncertoch alebo na výletoch a objavovali sme čaro USA. Americká kultúra, jedlá a tradície sa stali súčasťou nášho každodenného života. Vzhľadom na všetky tieto skvelé zážitky môžem s radosťou odporučiť letnú prácu plavčíka každému, kto hľadá viac než len prácu, ale tiež skutočné dobrodružstvo s nezameniteľnými spomienkami, Premier Aquatics je tou správnou voľbou. Ja nikdy nezabudnem a určite sa vrátim! Tak choď do toho :-)

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Máš k letu v USA tiež čo svetu povedať? My myslíme, že určite áno! Zanechaj budúcim študentom, ktorí sa rozhodujú vycestovať odkaz. Inšpiruj, influencni, podpor ich! Napíš nám, ako sa v tom JúEsEj počas leta páčilo Tebe. A naozaj nič nevynechaj, nech vedia čo môžu od leta v Premier Aquatics očakávať #keepitreal. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk