Referencie - Mirka Bartošová

Mirka Bartošová Leto 2014

Ak nevieš čo s budúcim letom alebo ťa to doma už nebaví, porozmýšľaj nad letom v USA. Nemáš sa čoho báť a hlavne nemáš čo stratiť, práve naopak veľa získať.

Angličtiny sa báť nemusíš. Z vlastnej skúsenosti viem, že v priebehu 3 týždňov sa moja angličtina zlepšila o 50%, čo mi povedali aj rezidenti z bazéna.

Bojíš sa ísť sám? Aj ja som sa chystala do USA sama, ale na kurze plavčíka som sa stretla s ostatnými, ktorí sa chystali tiež do USA a dokonca som sa dohodla s jednou účastníčkou na spoločnom cestovaní a ubytovaní.

Ak sa teda rozhodneš vycestovať, dopredu ťa upozorňujem, že prvý týždeň je najťažší a všetci ti budú chýbať, ale to prejde a začneš si zvykať na nový odlišný život. ALE..... Nájdeš si nových priateľov, spoznáš nové kultúry a získaš zážitky na celý život.

Práca na bazéne nie je ťažká, ale treba ju spraviť poriadne. Na konci leta sa môžeš tešiť na svoje plány, ktoré chceš zrealizovať a verím, že budú perfektné ako tie všetkých z nás, čo sme tam boli. A ak nie si márnotratný, tak ti určite zostane aj nazvyš a donesieš si niečo domov. Teraz mi už len zostáva zapriať ti pekný výlet a možno sa vidíme....

Good Luck

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Chceš sa podeliť so svojím príbehom s ostatnými? Napíš nám, aké bolo tvoje leto (a všetko s ním spojené) a pomôž tak ostatným študentom, aby vedeli všetky plusy a mínusy leta v USA. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk