Referencie - Soňa Zvarová

Soňa Zvarová Leto 2015

Moja cesta do Ameriky sa začala snom, že raz chcem vidieť a cestovať po Amerike. Jedine ako sa to dalo v mojom prípade splniť bolo nájsť si prácu a zdokonaliť si (naučiť sa) angličtinu. Keďže bolopár mesiacov do leta, môj výber bol jednoznačný - práca PLAVČIKA. 
Plávať som vedela od mala tak môj strach bol z angličtiny. Za tri mesiace som sa naučila toho viac ako v škole za 4 roky Cool... Mala som na výber dve agentúry ktoré mi odporučili kamarátky, avšak po dvoch telefónátoch som mala hneď jasno, že Premier Aquatics je to pravé orechové. Ich ochota a prístup ma príjemne prekvapil.
Zrazu som sa ocitla v USA a začalo sa najúžasnejšie leto môjho života. Spoznávanie ľudí, mnoho nových priateľov, ale aj práca. Plavčík nie je len o sedení na „stoličke“ ako si mnohí mysleli, nazvala by som to kompletným servisom, od upratania bazéna cez nalepovanie náplastí až po záchranu malého mývala z koša (viď nižšie). Ale všetko sa dalo hravo zvládnuť.

To najlepšie nakoniec --> cestovanie --> národné parky Západu. Teším sa na ďalšie LETO!

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Chceš sa podeliť so svojím príbehom s ostatnými? Napíš nám, aké bolo tvoje leto (a všetko s ním spojené) a pomôž tak ostatným študentom, aby vedeli všetky plusy a mínusy leta v USA. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk