Referencie - Lucia Šestáková

Lucia Šestáková Leto 2016

Na konci môjho štúdia som využila poslednú príležitosť navštíviť ako študentka USA s Premier Aquatics. Pracovníci tejto spoločnosti urobili všetko pre to, aby som mohla splniť podmienky a pracovať ako plavčíčka v USA. Po absolvovaní plavčíckeho kurzu a vybavení všetkých formalít som sa dostala do mesta Fairfax vo Virginii. Podľa môjho názoru som robila na jednom z najkrajších bazénov. Ľudia boli ku nám veľmi priateľskí a vždy ochotní nám pomôcť, našla som si tam veľa priateľov. Vedeli oceniť pracovitosť, svedomitosť a zodpovednosť, ktorá fungovala na našom bazéne na 100 %. Za to sa nám odvďačili usporiadaním rozlúčkovej párty na konci sezóny, nechýbala ani pravá americká torta a oči plné sĺz na oboch stranách.

Doniesla som si domov okrem zárobku aj veľa kontaktov na nových priateľov. Po namáhavej práci nastalo obdobie oddychu, cestovania a spoznávania. Navštívila som mestá Washington DC, New York, Miami a z tohto posledného mesta som sa nalodila na veľkú cestovnú loď, s ktorou som sa zastavila v Grand Cayman, Mahagon Bay, Belize a Cozumel. Zážitkov mám veľmi veľa, jeden krajší ako druhý a neviem ani určiť, ktorý je najkrajší. Však posúďte sami na základe mojich fotografií. Za toto krásne leto by som sa chcela poďakovať Premier Aquatics – najmä Matúšovi Gregovi.

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Chceš sa podeliť so svojím príbehom s ostatnými? Napíš nám, aké bolo tvoje leto (a všetko s ním spojené) a pomôž tak ostatným študentom, aby vedeli všetky plusy a mínusy leta v USA. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk