Referencie - Veronika Stašáková

Veronika Stašáková Leto 2016

Vždy bol môj sen vycestovať do USA, tak som si jedného dňa vyhliadla na nete, ktoré Work and Travel USA agentúry ponúkajú prácu v USA a náhodne som našla Premier Aquatics. Najskôr som sa obávala, no nakoniec som sa rozhodla, že to skúsim a určite to neľutujem.  V apríli som absolvovala plavčícky kurz, kde som sa zoznámila so skvelými babami, s ktorými som aj prežila úžasné 4 mesiace v USA.  Vybavovačiek bolo možnože trošku viac, ale Matúš a všetci ostatní mi ochotne pomohli.

Začiatky boli trošku náročnejšie, hlavne pre mňa, lebo moja orientácia je katastrofálna a môj bazén bol pol hodiny na bajku, takže som sa aj párkrát stratila, poblúdila, ale chvalabohu vždy nakoniec trafila domov :-D

Plavčíkovanie bolo skvelé, každý deň v bazéne, najmä počas horúcich letných dní bolo super sa trošku schladiť. Väčšinu leta som strávila na bazéne, kde sme boli dvaja plavčíci a počas celého leta tí istí ľudia (väčšinou rodinky s deťmi), ktorý nám častokrát aj priniesli koláčiky, nanuky ... Určite nemôžem zabudnúť vyzdvihnúť spoločnosť Premier aquatics, pre ktorých som pracovala. Spoločnosť počas celého leta organizovala rôzne akcie ako Baseball, výlet do Ocean City, Olympic games a iné.

Po práci nastalo vytúžene cestovanie naša cesta začala v Miami, odkial sme išli na 7 dňovú cruise Grand Cayman, Mahagon Bay, Belize a Cozumel. Z Miami sme leteli do Vegas, kde sme sa boli pozrieť na Grand Canyon, Hoover dam, Antelope canyon, Horseshoe bend... a nakoniec sme strávili noc vo Vegas. Naša posledná zastávka bola v NYC.

Veľmi pekne ďakujem Premier Aquatics za úžasné leto plné zážitkov, spomienok a nových priateľov :-)

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Chceš sa podeliť so svojím príbehom s ostatnými? Napíš nám, aké bolo tvoje leto (a všetko s ním spojené) a pomôž tak ostatným študentom, aby vedeli všetky plusy a mínusy leta v USA. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk