Referencie - Kristína Lírová

Kristína Lírová Leto 2013

V lete 2013 som pracovala ako plavčíčka pre Premier Aquatics. Bolo to moje prvé pracovné leto v Amerike a keďže som šla sama, zo začiatku to bolo poriadne náročné, avšak rýchlo som si našla kamarátov a zažila krásne a nezabudnuteľné leto. S angličtinou som problém nemala a keďže som pracovala na multi-guard bazéne, každý deň som sa ešte viac zlepšovala a spoznávala nových ľudí. Pre tých čo sa obávajú vycestovať práve kvôli slabej znalosti angličtiny, to len vrelo odporúčam, lebo je to skvelá skúsenosť. Čo sa týka spoločnosti Premier Aquatics, môžem len pozitívne ohodnotiť komunikáciu a spoluprácu. Keď sa naskytol nejaký problém, rýchlo sa dal spoľahlivo vyriešiť. 

Na Premieri sa mi páčilo najviac to, že ešte pred vycestovaním som sa stretla so zamestnávateľmi, ktorí priamo organizovali kurz plavčíka na Slovensku. 

Najkrajšie a najlepšie na celej Amerike bolo cestovanie, ktoré človeka obohatí kultúrne, intelektuálne a dá mu veľa skúseností. 

Čo sa týka finančnej stránky, zhodnotila by som to mojím obľúbeným citátom: "Travelling is the only thing you buy, that makes you richer." Myslím si, že suma, ktorú som zaplatila a zarobila sa nevyrovná zážitkom a splneným snom. 

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Chceš sa podeliť so svojím príbehom s ostatnými? Napíš nám, aké bolo tvoje leto (a všetko s ním spojené) a pomôž tak ostatným študentom, aby vedeli všetky plusy a mínusy leta v USA. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk