Referencie - Barbora Beňová

Barbora Beňová Leto 2013

V USA som bola v lete 2013 a nikdy túto skúsenosť nebudem ľutovať. Vybrala som si prácu plavčíka pre Premier Aquatics, pretože sa mi páčila možnosť pohovoru so zamestnávateľom na Slovensku a taktiež aj kurz plavčíka so zamestnávateľom na Slovensku ešte pred odletom. Zástupca Premier Aquatics na Slovensku, Matúš, bol od prvého kontaktu veľmi milý, ochotný pomôcť a zodpovedať všetky moje možné aj nemožné otázky. Taktiež aj počas celého leta sa zaujímal o nás všetkých a snažil sa pomáhať aj keď sám mal veľa práce. 

Práca plavčíka je tá najlepšia voľba na leto. Celý deň si na slniečku a máš možnosť zoznámiť sa s mnohými ľuďmi, či už s kolegami alebo návštevníkmi bazénu a to ti najlepšie pomôže zlepšiť si angličtinu.

Premier Aquatics ako spoločnosť pre ktorú som pracovala by som taktiež nemenila. Vedela všetko zabezpečiť - od vyzdvihnutia na letisku, cez pekné ubytovanie až po dobré pracovné podmienky. Ak sa aj objavil nejaký problém, Premier Aquatics ho vždy vedel vyriešiť. V celej spoločnosti panujú dobré priateľské vzťahy, ktoré sa ešte umocňujú na akciách, ktoré sú usporadúvané, ako napríklad Premier Olympics, kde plavčíci buď súťažia medzi sebou alebo povzbudzujú súťažiacich.

Celé moje leto strávené s Premier Aquatics beriem veľmi pozitívne a nikdy by som ho nemenila. A teda ak chceš ísť do USA, tak určite neváhaj a choď! Je to tá najlepšia voľba ako môžeš stráviť leto.

Všetky referencie

Povedz nám svoj príbeh!

Chceš sa podeliť so svojím príbehom s ostatnými? Napíš nám, aké bolo tvoje leto (a všetko s ním spojené) a pomôž tak ostatným študentom, aby vedeli všetky plusy a mínusy leta v USA. Pokiaľ bude tvoj príbeh fakt super, určite ťa odmeníme!

 info@premieraquatics.sk