Naspäť

Foto a video súťaž 2017

Ak si vycestoval do USA v lete 2017 cez agentúru JOBinUSA, táto súťaž by ťa mohla zaujímať :-). Vyhrať môžeš viacero cien a tou hlavnou je pobyt pre 2 osoby na 2 noci v srdci Veľkej Fatry - aby si po lete mohol načerpať novú energiu.

Súťaž o najlepšie video:
     Asi každý sa na bazéne niekedy nudí (a má trocha času nazvyš) resp. nejaké to videjko z cestovania musí byť. Preto ak vieš ako používať kameru (kľudne aj tú v mobile) a zostrihanie krátkeho videa ti nerobí problém, čítaj ďalej. V tejto súťaži vyhlasujeme dve kategórie: 
- video z cestovania po USA,
- video z dochádzania na bazén a práce na bazéne (teda ako vyzerá tvoj deň plavčíka v USA). 

Výhra:
1. miesto (za najlepšie video z obidvoch kategórií): Pobyt v hodnote 200 eur pre dve osoby na dve noci v poloapartmáne Granit Hotel Smrekovica (www.granitsmrekovica.sk/ubytovanie). Granit Hotel Smrekovica sa nachádza v srdci pohoria Veľká Fatra a v "balíčku" máš zahrnutú aj polpenziu a 1x vstup do wellness. Pobyt je možné využiť kedykoľvek počas mesiacov október a november 2017. Takže šup šup robiť super videá, aby si mohol načerpať novú energiu po príchode z USA! Smile
2. miesto (osobitne v každej kategórii): Lifeguard mikina a 100 % zľava z poplatku za vyplnenie daňových priznaní z USA (federálne aj štátne dane) cez JOBinUSA agency s.r.o.
3. miesto (osobitne v každej kategórii): zľava 20 eur z poplatku za vyplnenie daňových priznaní z USA (federálne aj štátne dane) cez JOBinUSA agency s.r.o.

Presne ako čítaš - vyhrať môžu až 5 z Vás :-).

Podmienky súťaže o najlepšie video:
- video nám musí byť zaslané (napr. cez Gdrive) do 15.10.2017 a zaslaním súhlasíš s jeho použitím na marketingové účely,
- dĺžka videa 1 až 3 minúty (cestovateľské videá max. 5 min.),
- na konci videa (min. posledné 3 sekundy) vložíš označenie www.jobinusa.sk a logo JOBinUSA (logo nájdeš tu: https://drive.google.com/drive/folders/0B76cwejfBH2fVzAwVWxFdnpPejg?usp=sharing).


Súťaž o najlepšiu fotku:

     Zapni foťák a cvakaj. V tejto súťaži vyhodnotíme najlepšiu fotku z USA (je jedno či z bazéna alebo cestovania), ktorú do súťaže zapojíš tak, že ju umiestníš na Instagrame od 23.7. do 30.9.2017 a pripojíš k nej hashtag #jobinusask a #premieraquatics. Fotiek do súťaže môžeš zaslať koľko len chceš a každý týždeň môžeš vyhrať špeciálnu Instagram cenu! 

Výhra:
1. miesto
: 100 eur poukaz na využitie služieb JOBinUSA agency s.r.o. (kupón môže využiť aj iná osoba ako výherca) a Lifeguard mikina pre teba a tvojho kamoša.
2. miesto: 100 % zľava z poplatku za vyplnenie daňových priznaní z USA (federálne aj štátne dane) cez JOBinUSA agency s.r.o. a Lifeguard mikina.
Špeciálna Instagram cena: každý týždeň od 24.7. do 30.9. vyberieme minimálne jednu fotku/video (môžeme aj viac Money Mouth) a výhercov budeme kontaktovať emailom. Autor tejto fotky/videa automaticky získa zľavu 10 eur z poplatku za vyplnenie daňových priznaní z USA (federálne aj štátne dane) cez JOBinUSA agency s.r.o. Fotky s hashtag-om #jobinusask môžeme publikovať aj na našej facebook fun page a instagrame, výhercov ale kontaktujeme vyhradne emailom a uverejnenie fotky na FB/Instagrame neznamená automaticky výhru v Instagram súťaži.

Pokiaľ nemáš Instagram, do súťaže môžeš zapojiť max. 2 fotky, ktoré treba zaslať na náš email do 30.9.2017. Víťazné fotky je potrebné dodať aj v pôvodnej kvalite. Ak budeš mať viac výhier, tak všetky výhry sa spočítavajú a pokiaľ celková suma presiahne napr. poplatok za vyplnenie daňových priznaní, dohodneme sa na dodatočnej odmene :-). Teda vyhrať môžeš aj viackrát. 

Držíme palce,
Tím JOBinUSA